1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ПРОПАГАНДА ТА ПОШИРЕННЯ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ

"Пропаганда та поширення гомосексуалізму, суперечать державній політиці України у справі захисту сім'ї і дитинства, є зазіханням на традиційні для України сі...

Детальніше...

АБОРТ - ЦЕ СОЦІАЛЬНЕ ЯВИЩЕ, ЧИ ПРОБЛЕМА ЖІНКИ?

Аборт - це переривання вагітності. Як легко й просто нам це вимовляти, та насправді - це не так просто й неоднозначно. Аборт - проблема сучасного суспільства. І думки з цього питання розділились, з одного боку - це планування сім'ї, а, з іншого - це вбивство. Ми не будемо заглиблюватись й зупинятися на медичних аспектах цієї операції і її шкоди для здоров'я самої жінки. Ми розглянемо це явище з духовного й соціального боку.

Детальніше...

АБОРТАМ - НІ

В нашій країні з кожним роком катастрофічно зменшується населення. Уявімо, що кожного року з карти України зникає таке місто як Хмельницький (700 тис. населення). У 1991 р. в Україні було 52 млн. жителів, зараз - 46 млн., до 2025 року може зменшитись до 37 млн. Демографічна криза настільки гостра, що її масштаби загрожують українській державності. Разом з тим за роки незалежності за різними даними було зроблено від 30 млн. до 40 млн. абортів: на кожну народжену дитину 2 аборти.

Детальніше...

ПРОПОВІДЬ ПЕРЕД РІЗДВОМ

Через кілька днів в тихий зимовий вечір ми заспіваємо пісню, яка зачаровує всіх людей на Землі - ця пісня "Свята ніч". Господь хоче, щоб в кожнім людськім серці народився Ісусик, і щоб він зростав і розвивався, і щоб кожна людина стала як Ісус. І тоді кожен зрозуміє ту притчу, яку ми слухали минулої неділі.

Детальніше...

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ НЕВИННИХ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ

28 листопада члени ГО ІСУС разом з духовенством та вірними УАПЦ-К прийняли участь у скорботних заходах по вшануванню пам'яті невинних жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років. Геноцид сталінського режиму спрямований проти українського народу торкнувся кожної родини. Кількість безвинно загиблих мученицькою смертю сягає 10 мільйонів. Це біль і кожного українця, і всього народу. Але треба розуміти чому сталася ця велика трагедія. Фізичний голодомор - це наслідок, початок - духовний голодомор.

Детальніше...