1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чому українські військові не воюють

Українські військовіНайпростіша відповідь – погане керівництво і відсутність бажання. Проте причини набагато глибші.

 

Детальніше...

Розвідка США доповідає, що імовірність військового вторгнення Росії в Україну дуже висока

Розвідка США доповідає, що імовірність військового вторгнення Росії в Україну дуже висока Військова розвідка США повідомила Конгрес США про те, що ймовірність військового вторгнення Росії на територію східної України вища, ніж думали досі...

Детальніше...

ВИПРОБУВАЧ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ: Я БАЧИВ ПЕКЛО

Дозиметр надавався один на всю групу, але його показників ми ніколи не бачили... Нас було 30-40 офіцерів, які забезпечували випробування безпосередньо на полігоні... П'ятдесят років тому, 30 жовтня 1961 року, над військовим полігоном на одному з островів арктичного архіпелагу Нова Земля вибухнула радянська термоядерна бомба потужністю у 58 мегатонн (дорівнює вибухові 58 мільйонів тонн тротилу).

Детальніше...

МАГАТЭ ПРИЗНАЛО, ЧТО ЯПОНИИ НАЧАЛСЯ ВТОРОЙ ЧЕРНОБЫЛЬ

Ситуация на аварийной японской АЭС "Фукусима-1" остается очень серьезной, невзирая на усиленные попытки правительства Японии взять ее под контроль. Об этом заявил в среду генеральный директор Международного агентства по атомной энергии МАГАТЭ Юкия Амано. "Ситуация остается очень серьезной, усилия по преодолению этого кризиса увеличиваются", - заявил Амано.

Детальніше...

ШЛЕЙФ РАДІАЦЇ З ЯПОНСЬКОЇ "ФУКУСІМИ" НАКРИЄ США

Шлейф радіації з аварійної АЕС "Фукусіма-1" в Японії в четвер пройде через Тихий океан, зачепить Алеутські острови, а до вечора п'ятниці накриє Південну Каліфорнію і південний захід США, зокрема штати Невада, Юта і Арізона. 

Детальніше...