1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Росія готувала диверсії на Сході України під прикриттям церкви та патріарха Кирила

Росія готувала диверсії на Сході України під прикриттям церкви та патріарха КирилаРосійський слід в анексії Криму і підтримці терористів на Донбасі відкрився трохи під іншим кутом. Виявляється, що так званий "Стрєлок" Ігор Гіркін - один з очільників терористів на Сході - добре вивчив Україну ще до окупації Криму, під патронатом Російської православної церкви і кремлівського мільярдера. 

Детальніше...

Выбороы президента Украины - социологический опрос

Результаты социологических опросовЦентр Разумкова представил вниманию украинцев результаты социологических опросов от 6 мая 2014 года электоральных настроений касательно предстоящих выборов президента Украины.

Детальніше...

Як не втратити можливість проголосувати 25 травня

Вибори-2014Однією з обов’язкових умов, за яких виборець зможе реалізувати своє право голосу під час виборів Президента України 25 травня, є його наявність у списку виборців на тій дільниці, куди він прийде проголосувати. У цьому році є можливість перевірити свої дані через  «Особистий кабінет виборця», розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців. 

Детальніше...

Небесна сотня. Зима, що нас змінила

Небесна сотня. Зима, що нас змінилаПерший фільм "Небесна сотня" з циклу документальних фільмів "Зима, що нас змінила". Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... 

Детальніше...

Нова антітеррарістіческая акція: Здай сепаратиста!

Новая антитерраристическая акция: Сдай сепаратиста!"Мій тато здав двох сепаратистів, і тепер у мене буде новий планшет", - рядок з рекламного ролика швидко набирає перегляди в українському сегменті інтернету. 

Детальніше...