1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

МИ Є ВЛАДА?

Доволі несподівано наша громадська організація Істинно Соборна Українська Спільнота отримала запрошення до круглого столу, на якому були презентовані матеріали тренінгу "МІСЦЕВА ВЛАДА / ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ: партнерство для розвитку", що створений і проводиться в рамках програми ООН-Хабітат по стратегічному плануванню для представників громадських організацій.

 

За покликом серця люди об`єднуються в громадські організації для розповсюдження спільних поглядів. Але які права мають громадські організації в структурі влади? Чи ми повинні просити? Чи вимагати? В якій формі? На ці та на багато інших важливих питань ми отримали відповіді під час показового тренінгу та спілкування з представником ЦЕНТРУ МУНІЦИПАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ (Хабітат).


Вільний доступ громадських організацій до подібних програм - це, на наш погляд, вірний шлях до розвинутого громадянського суспільства. Шляхом професійної співпраці громадських організацій та органів влади буде формуватися духовна складова Держави. Духовні, добрі та чесні люди зможуть впливати на прийняття важливих рішень щодо розвитку нашої країни, що неодмінно посприяє формуванню нової духовної Соборної України.