1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Росія готувала диверсії на Сході України під прикриттям церкви та патріарха Кирила

Росія готувала диверсії на Сході України під прикриттям церкви та патріарха КирилаРосійський слід в анексії Криму і підтримці терористів на Донбасі відкрився трохи під іншим кутом. Виявляється, що так званий "Стрєлок" Ігор Гіркін - один з очільників терористів на Сході - добре вивчив Україну ще до окупації Криму, під патронатом Російської православної церкви і кремлівського мільярдера. 

Детальніше...

Выбороы президента Украины - социологический опрос

Результаты социологических опросовЦентр Разумкова представил вниманию украинцев результаты социологических опросов от 6 мая 2014 года электоральных настроений касательно предстоящих выборов президента Украины.

Детальніше...

Як не втратити можливість проголосувати 25 травня

Вибори-2014Однією з обов’язкових умов, за яких виборець зможе реалізувати своє право голосу під час виборів Президента України 25 травня, є його наявність у списку виборців на тій дільниці, куди він прийде проголосувати. У цьому році є можливість перевірити свої дані через  «Особистий кабінет виборця», розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців. 

Детальніше...

Співробітники ФСБ Росії брали участь у плануванні «операції» на Майдані – СБУ

Співробітники ФСБ Росії брали участь у плануванні «операції» на Майдані – СБУГлава Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявляє, що є всі підстави вважати, що групи співробітників ФСБ Росії брали участь у плануванні і здійсненні заходів щодо так званої «антитерористичної операції» в Києві під час масових акцій протесту в лютому 2014 року.

Детальніше...

Майдан розстрілювала спеціальна рота «Беркута» – Аваков

Майдан розстрілювала спеціальна рота «Беркута» – АваковРозстріли учасників Майдану на вулиці Інститутській у Києві здійснювала спеціальна рота «Беркута» під командуванням майора міліції Дмитра Садовника. Про це повідомив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Арсен Аваков.

Детальніше...