1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КОНЦЕПЦІЯ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Громадська організація "ІСТИННО СОБОРНА УКРАЇНСЬКА СПІЛЬНОТА" формувалась на протязі 3-х років і була зареєстрована 7 жовтня 2005 року. Мета створення організації - допомогти людям навчитись жити в любові до Бога, до ближнього, до своєї Держави через донесення духовно-практичних знань; спрямувати на гармонізацію та розвиток Божественної свідомості кожну особистість.

 

Наша місія - сприяти духовній еволюції суспільства та об'єднанню громадян в нову Духовну Соборну Україну через відродження духовної свідомості кожної особистості.

 

Спільнота має проект програми, спрямованої на вирішення конкретних проблем у вихованні молодого покоління, а також укріплення та збереження родини як основної складової суспільства. Головним акцентом в цьому проекті є лекції, які навчають людей мудрості духовного життя.

 

Як показала практика, отримані знання змінюють людину на краще, а її життя стає щасливішим. Налагоджуются стосунки в родині. Батьки починають розуміти дітей, а діти - поважати батьків. Жінки навчаються будувати щасливу родину, бути добрими дружинами та матерями. Покращується дисципліна дітей у навчальних закладах. Напрацьовується самоконтроль дитини та покращуються її оцінки. Зміцнюється здоров`я та зникають шкідливї звички - залежність від алкоголю, наркотиків та паління.

 

Крім просвітницької діяльності в проекті заплановані практичні заняття з дітьми та дорослими. Це праця в майстернях, гуртках з рукоділля, вивчення українського етносу, національного танку, костюму, традицій тощо.

 

Після отримання цих знань та навичок в людях пробуджуєтся любов до Бога, до своїх ближніх, до своєї країни. Всі ці дії сприяють духовній еволюції суспільства, об`єднанню людей, незалежно від віку, походження та релігійної конфесії.

 

Така зміна свідомості людини призведе до народження нової Соборної України.