1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КНИЖКА - ДІТЯМ: "МАЛЕНЬКИЙ ОСЛИК МАРІЇ"

Книга вчить, як на світі жить. У цьому, відомому всім змалечку прислів'ї криється одвічна істина. І як би не намагався бурхливий науково-технічний прогрес витіснити з нашого життя художню книжку, вона була, є і буде незмінним супутником і мудрим порадником людини, особливо якщо писана рідною мовою і для дітей.

Саме глибока турбота про духовне здоров'я дитини спонукала нашу громаду "ІСУС" видати українською мовою книжку шведської письменниці Гунхільд Зехлін "Маленький ослик Марії". Переклад із російської, ілюстрації та редакція здійснені спільними зусиллями членів організації.

Чудовим різдвяним подарунком дітворі стала ця захоплююча повість про історію Святого Сімейства, випробування, що випали на його долю, зустрічі з різними людьми, про маленького ослика, вірного помічника в родині Марії та Йосипа. Сповнена любові і благодаті, книжка розкриває перед читачем дивовижний світ, у якому Світло розсіює темряву і Любов рятує заблукані душі, Божі Ангели допомагають знайти правильне рішення і захищають від зла, вчинене добро повертається людині сторицею, і все живе облагороджується від спілкування з духовною Родиною. Облагороджується, обожествляється і дитина, яка читає цю мудру розповідь, бо Істина, Любов і Краса тендітно торкаються струн її душі, запалюючи в ній світильник.

Книга "Маленький ослик Марії" неодмінно стане в пригоді батькам, які щиро прагнуть виховати шляхетну, високодуховну особистість.