1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Як правильно виховати свою дитину?

Всі сучасні батьки підтвердять, що кожного дня замислюються над цим питання. Перше й саме необхідне, що потрібно пам’ятати: Ваша дитина – це дзеркало ваших позитивних й негативних якостей характеру, ваших думок та вашого стилю життя. Малюк бере від вас все, без винятку. Пам’ятайте, що навіть дуже маленька дитина бачить,  аналізує та копіює за вами модель поведінки, манеру спілкування, стиль розмови та стосунки з оточуючими.

Звичайно, немає ідеальних батьків, так само, як немає ідеальних людей, але що може зробити нас кращими?

Лише постійна праця над своїми недоліками зможе змінити нас, а в цьому найпершим помічником є Бог. Тут не йдеться мова про особливості віросповідання, лиш про щиру віру в Господа та намагання змінити себе, прибравши весь негатив, й лишити тільки Любов, Милосердя та Гармонію. Бо змінивши себе ми покажемо достойний приклад для наших дітей й тоді вони будуть мати ту джерельну воду життя, яка так необхідна кожному.

Єдине, що допоможе вам виховати власну дитину – це любов до Бога. Тому що любов покриває все, прибирає все непотрібнета лікує душу дитини й вашу теж. Божа любов скоректує ваші дії, не дозволить вам «задушити» малюка власною гіперопікою, бо всі свої сили ви будете направляти на служіння Богу й дитині лишиться досить місця для саморозвитку та гармонійного зростання.

Але важливо знати, що лише ви зможете навчити дитину основам поведінки в суспільстві й колективі розставивши правильно пріоритети та зайнявши відповідні ролі. Батько та матір існують разом в найпрекраснішому колі взаємовідносин, який називається сімя, де вони з повагою відносяться один до одного. Жінка ніколи не має понизити чоловіка, особливо на очах у дітей, бо тоді втрачається авторитет й матері й батька. Тоді родина не розвивається, а деградує, а діти лишаються психічно травмовані.

Тому, бажаю вам вибрати правильний напрямок в такому важливому завданні, як виховання дітей, й свято в нього вірити.

Нехай БОГ Вам в цьому допоможе.