1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ТОП-5 ПРИЧИН НЕ ЙТИ З НЕНАВИСНОЇ РОБОТИ

Журнал Forbes назвав п'ять причин, з яких люди залишаються на роботі, яку не можуть терпіти довгі роки:

Ви не знаєте себе. Якщо ви не можете відповісти на питання про свої головні життєві пріоритети або про те, заради чого ви могли б пожертвувати багато чим, значить, ви абсолютно не знаєте самого себе. Чому таке трапляється? Ви дуже захоплені денними турботами або ж процес пізнання себе дуже лякає вас. Якою б не була причина, якщо ви не досить добре знаєте свої потреби, цінності та інтереси, як ви можете вибрати відповідну саме вам професію?!

Ви боїтеся щось змінювати. Існує категорія людей, які чудово усвідомлюють, що вони опинилися не в тому місці, але не хочуть змінити ситуацію. Вони знаходять всілякі аргументи для бездіяльності: "Мені пощастило з цією роботою, так що краще не рубати гілку, на якій сидиш", "У мене і так багато чого є - потрібно бути вдячним, а не нарікати" і т.д.

Гроші і визнання важливіші для вас за особисте щастя. Поставте собі питання: ви продовжуєте працювати на нинішньому місці лише тому, що воно приносить вам бажаний заробіток? Якщо ваша відповідь - так, якщо вас тримають лише гроші, прийшов час переглянути свої пріоритети. Проаналізуйте, який прибуток покриє всі ваші фінансові потреби, і задумайтеся, чи варто жертвувати здоров'ям і особистим щастям ради зарплати.

Ви - заручник стереотипу про те, що робота і не повинна подобатися. Ми із заздрістю дивимося на людей, які по-справжньому люблять свою роботу, проте самі знаходимо сотні виправдань, чому наше хобі не приносить нам грошей. Тому нам простіше думати, що в реальному світі робота і задоволення не перетинаються.

Ви забули, що таке справжнє щастя. Багато хто з нас навряд чи може пригадати день, проведений на роботі, який приніс справжнє задоволення і відчуття самодостатності. Ми настільки поглинені прагненням заробити, виділитися серед колег, перемогти конкурентів, що навіть і не замислюємося про те, що робота повинна приносити радість.